Týmové oblečení od menších zakázek
až po celé šampionáty a ligy

V naší hale v Otrokovicích (700 m2) probíhá kompletní výroba od grafického návrhu, přes tisk a sublimaci, až po šití a expedici výsledných produktů.

Kapacita výroby je od menších týmových zakázek až po tisíce dresů pro turnaje či celou ligu.

Pro společnost New Balance (značka Warrior) jsme například zajišťovali kompletní výrobu dresů pro první ročník hokejového turnaje mistrů Champions Hockey League 2014-2015, kterého se účastnilo 44 nejlepších klubů z celé Evropy.


Levier výroba dresů

 


Technologie výroby

Zakládáme si na kvalitě. Proto vyrábíme z certifikovaných materiálů od špičkových dodavatelů. Na výběr je mnoho vzorů se specifickými vlastnostmi pro různé sporty a použití. Každou zakázku řešíme individuálně – rádi vám poradíme s výběrem vhodného materiálu a střihu.

Sublimace

Nejběžnější technologie potisku dresů a sportovního oblečení, textilních reklamních předmětů, vlajek, apod. Téměř neomezené možnosti designu, záleží pouze na vašich potřebách a fantazii grafika.

Výšivky

Kvalitní výšivky emblémů a log mohou vhodně doplnit sublimaci. Jsou vhodné např. pro reprezentační dresy a jiné speciální příležitosti.

sublimace_vysivka_materialy


Kvalita výroby


Materiály a barvy

K výrobě používáme certifikované materiály a barvy renomovaných výrobců, které splňují normy ekologické nezávadnosti a šetrnosti.


Nezávadné – vhodné pro děti

Naše oblečení mohou bez problémů používat děti, nezpůsobuje alergie, nezatěžuje životní prostředí.


Dresy z PET lahví

Vyrábíme také z recyklovaných materiálů – například ze speciální látky, která vznikla recyklováním PET lahví.


Certificate

 

Evropský audit & certifikace

Evropský personální audit pro společnost New Balance
V roce 2014 jsme úspěšně splnili podmínky evropského personálního auditu, který u nás prováděli auditoři UL Responsible Sourcing.

Tento audit si zadala společnost New Balance, pod jejíž značkou Warrior jsme následně dodali několik tisíc dresů v rámci prestižní Champions Hockey League 2014-2015.

AA certifikát
Jsme také držiteli AA certifikátu, který nás řadí mezi společnosti splňující přísná ekonomická kritéria a podmínky certifikace.

 

 


Fotogalerie – jak vypadá výroba?


A finální produkt:

vyr16